Devrimci Demokrat Dayanışma

0
59 views

Yeni bir genel kurullar sürecine girmiş bulunmaktayız. EMO Ankara Şubesi ve diğer şubelerimizin genel kurulları da Şubat 2016 sonuna kadar tamamlanmış olacaktır. Şubemizin Genel Kurulu 13 Şubat 2016 Cumartesi günü saat 10:00 da ‘Ihlamur Caddesi No:1 Kızılay ANKARA’ adresindeki ANKARA BAROSU EĞİTİM MERKEZİ’nde gerçekleştirilecektir. Seçimler de 14 Şubat 2016 Pazar günü saat 09.00 – 17.00 saatleri arasında ‘Ihlamur Caddesi No: 10 Kızılay ANKARA’ adresindeki EMO HİZMET BİNASI’nda gerçekleştirilecektir.
Bu yıl da DEMOKRAT MÜHENDİSLER’in Yönetim Kurulu adaylarını ÖN SEÇİM yaparak belirleyeceğiz. ÖN SEÇİM 7 Şubat 2016 Pazar Günü 09.00 – 17.00 saatleri arasında ‘Ihlamur Caddesi No: 10 Kızılay ANKARA’ adresindeki EMO Hizmet Binası’nda yapılacaktır. Yan yana gelerek AKP’ye ve onun temsil ettiği sisteme karşı kararlı tavrımızı sürdüreceğiz ve korku iklimine teslim olmayacağız!
Gerek ülkemizin içinde bulunduğu durum gerekse de TMMOB ve Odamıza yapılan saldırılar nedeniyle tüm demokrasi güçlerinin yan yana durması zorunluluğu bulunmaktadır. Üç aydır ısrarla sürdürdüğümüz ortaklaşma çabasına olumlu yaklaşan Odamız demokrasi güçleri ile birlikte oluşturduğumuz TURUNCU renkli DEVRİMCİ DEMOKRAT DAYANIŞMA listesi ile ÖN SEÇİM’e katılıyoruz. Devamı için tıklayınız